KONST / Litografier / Färglitografi 12012002
nr 1201 2002
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -90, numrerad 105/260, Dansare, löst blad, bladets mått: 63x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:14:06
1/9 13:50:26
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman