ART / Lithographs / Litograph in colors 8771096
nr 877 1096
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Olle Nordberg (1905-1986), signed. 1972, Provtryck, sheet: 76x52,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Olle Nordberg (1905-1986), signerad. 1972, Provtryck, bladets mått: 76x52
Olle Nordberg, born 1905, dead 1986, Swedish painter.
1000
SEK 250
Monday February 24 2014
at 19:00:17
200 kr
150 kr