KONST / Litografier / Färglitografi 17087267

nr 1708 7267

Färglitografi

Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Signerad, numrerad 17/34, daterad -81. Färglitografi. Bladets mått: 95x63 cm, yttermått inklusive ram: 100x68

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 juni 2025
kl 20:39:36

2/6 21:59:16 1      300 kr
8/6 22:46:09 2      Vinnande bud