KONST / Litografier / Färglitografi 7528423

nr 752 8423

Färglitografi

Olle Frank-Zén, nyckel, signerad, 141/175, bladets mått: 62x47, oramad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 april 2012
kl 17:04:15

9/4 13:26:58 1      Vinnande bud