KONST / Litografier / Färglitografi 5911412
*
nr 591 1412
Färglitografi
Olle Bonniér (f. 1925), 241/310, 36x48
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2009
kl 19:31:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/7 17:42:34
1
300 kr
27/7 10:18:49
2
Vinnande bud
27/7 18:35:10
3
450 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle bonniér
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 591 1412
Färglitografi
Olle Bonniér (f. 1925), 241/310, 36x48
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/7 17:42:34 | 1 | 300 kr |
| 27/7 10:18:49 | 2 | Vinnande bud |
| 27/7 18:35:10 | 3 | 450 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle bonniér
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



