KONST / Litografier / Färglitografi 14896318
nr 1489 6318
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Signerad, numrerad 18/90. Färglitografi, bildmått: 48x47 cm, yttermått inklusive ram: 75x67 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
måndag 12 september 2022
kl 20:17:26