ART / Lithographs / Litograph in colors 8382135
nr 838 2135
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Monogramssignerad EH, -91, subject size: 31x24,
Monogramssignerad EH, -91, motivets mått: 31x24
300
SEK 150
Monday August 5 2013
at 20:14:28
3/8 23:41:17
100 kr
5/8 12:31:06