KONST / Litografier / Färglitografi 17536223
nr 1753 6223
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 146/200, "Metamorfors". Färglitografi. Bladets mått: 85x56 cm, löst blad skadad
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:58:23
100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor