KONST / Litografier / Färglitografi 17536223

nr 1753 6223

Michael Qvarsebo

(f. 1945), Sverige

Signerad, numrerad 146/200, "Metamorfors". Färglitografi. Bladets mått: 85x56 cm, löst blad skadad

Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:58:23

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Michael Qvarsebo

Läs mer om Michael Qvarsebo