ART / Lithographs / Litograph in colors 14499129
nr 1449 9129
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Mats Hådell (b. 1958), Sweden. Blidösund. Signed, numbered 16/360. Litograph in colors. Sheet: 45x54cm, unframed, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Blidösund. Signerad, numrerad 16/360. Färglitografi. Bladets mått: 45x54cm, oramad, oramat löst blad
Mats Hådell, Swedish painter, born 1958.
1000
SEK 1000
Monday February 21 2022
at 19:12:32
700 kr
900 kr