KONST / Litografier / Färglitografi 13524254
nr 1352 4254
Mats Aronsson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, "Lekaryd". Signerad, numrerad 74/110, daterad -99. Ca: 29x37 cm
Mats Aronsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:18:56
5/10 16:06:48