KONST / Litografier / Färglitografi 16795367
nr 1679 5367
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 129/250, ej ramad, oramat löst blad, 53x34 cm
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:27:43
15/2 20:50:55
17/2 07:16:10
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer