KONST / Litografier / Färglitografi 7574191
nr 757 4191
Maria Larkman
(f. 1964)
Färglitografi , Maria Larkman (f. 1964), 32/270, signerad, motivets mått: 41x29
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:47:36
1.200 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr