KONST / Litografier / Färglitografi 13152165
nr 1315 2165
Maria Larkman
(f. 1964)
Färglitografi, Signerad, numrerad 163/270, Some Girls, Mick Jagger. Bladets mått: 40,5x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:39:39
100 kr
250 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
23 mar