KONST / Litografier / Färglitografi 13152146
nr 1315 2146
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 201/290. Motivet: 25x20 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:58:03
17/3 19:41:04
23 mar
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon