KONST / Litografier / Färglitografi 17412054
nr 1741 2054
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Maria Boczewska (f. 1940). Signerad, numrerad PT, vindruvor. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:33:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
17 nov
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska