KONST / Litografier / Färglitografi 15052129

nr 1505 2129

Måns Heidvall

(f. 1951), Sverige

Komposition med två cyklar. Signerad, numrerad 27/100. Färglitografi, bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 35x29cm

Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

500 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:08:36

Måns Heidvall

Läs mer om Måns Heidvall