KONST / Litografier / Färglitografi 12872467
nr 1287 2467
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2366/5000, Staffliet. Motivet: 56x43 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:54:28
9/11 17:10:59