KONST / Litografier / Färglitografi 17412016
nr 1741 2016
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 3691/5000. Färglitografi, bildmått: 57x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x61
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:26:10
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
17 nov