KONST / Litografier / Färglitografi 17188297
nr 1718 8297
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 79/100. Färglitografi. Bladets mått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:09:50
24/8 17:11:55