KONST / Litografier / Färglitografi 7919569
nr 791 9569
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), E. A, signerads, motivets mått: 34x51
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:23:45
18/11 23:10:30
700 kr
19/11 16:49:07