ART / Lithographs / Litograph in colors 9884260
nr 988 4260
LITOGRAPH IN COLORS
Lillian Michelin, 145/290, sheet: 62x45,
Lillian Michelin, 145/290, bladets mått: 62x45
800
SEK 800
Monday October 19 2015
at 18:30:16
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik