KONST / Litografier / Färglitografi 13658252
nr 1365 8252
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 36x50cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:46:22
1/12 22:52:37
100 kr
7/12 17:48:09
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe