KONST / Litografier / Färglitografi 11744077
nr 1174 4077
Lennart Lundegårdh
(1934-2009), Sverige
Färglitografi, Hornugglor, 296/300. Signerad, daterad -85. Motivet: 18x33 cm
Lennart Lundegårdh, svensk journalist och målare född 1934, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:29:58
100 kr
150 kr
Lennart Lundegårdh
Läs mer om Lennart Lundegårdh