KONST / Litografier / Färglitografi 12872359
nr 1287 2359
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 215/250. Motivet: 35x25 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
måndag 11 november 2019
kl 18:16:14
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm