KONST / Litografier / Färglitografi 16428244
nr 1642 8244
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad HC 15/20. Färglitografi, bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 39x29 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:10:48
16/9 19:01:43
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm