KONST / Litografier / Färglitografi 13535043
nr 1353 5043
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Färglitografi, Stockholm, 1986, Signerad, numrerad 22/170. Motivet: 15x20 cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:56:16
11/10 17:58:44