KONST / Litografier / Färglitografi 16449208
nr 1644 9208
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 50/55. Färglitografi, bildmått: 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:06:18
23/9 19:45:28
1.200 kr
23/9 19:56:19
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives