KONST / Litografier / Färglitografi 11642156
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2018
kl 19:42:06
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)