KONST / Litografier / Färglitografi 15463144
nr 1546 3144
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Signerad, numrerad 249/325, "Rengärdet". Färglitografi, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 70x89 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:43:32
30/5 08:06:46
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak