KONST / Litografier / Färglitografi 11288124
nr 1128 8124
Lars Lindeberg
(1925-2011), Sverige
Färglitografi, Lars Lindeberg, "Viks Kyrka, Island", daterad 79, provtryck, motivet: 32x40
Lars Lindeberg, svensk grafiker och målare född 1925, död 2011.
Utrop:
400 kr
måndag 11 september 2017
kl 19:54:44
Lars Lindeberg
Läs mer om Lars Lindeberg