KONST / Litografier / Färglitografi 13152171
nr 1315 2171
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Fågel, Spegling. Signerad, numrerad 126/375, oramat löst blad. Bladets mått: 60x42 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:50:41
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
23 mar