KONST / Litografier / Färglitografi 12487308

nr 1248 7308

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, And. Signerad, numrerad 32/310. Motivet: 45x63

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:40:06

12/4 07:45:35 1      Vinnande bud

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson
Rörstrand
Roland Svensson 1910-2003