KONST / Litografier / Färglitografi 7234104
*
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2011
kl 18:52:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 21:47:25
1
Vinnande bud
26/10 22:19:30
1
justering av budtak
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
*
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/10 21:47:25 | 1 | Vinnande bud |
| 26/10 22:19:30 | 1 | justering av budtak |
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör född 1931.Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37




