KONST / Litografier / Färglitografi 15597035
*
nr 1559 7035
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 210/260 "frikorten". Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 46x60cm
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 20:26:44
- Konstnär/Designer
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Läs mer om Lars Hofsjö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 33x46cm färglitografi grafik lars hofsjö litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Läs mer om Lars Hofsjö
nr 1559 7035
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 210/260 "frikorten". Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 46x60cm
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Konstnär/Designer
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, konsthantverkare och skulptör.Läs mer om Lars Hofsjö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 33x46cm färglitografi grafik lars hofsjö litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



