KONST / Litografier / Färglitografi 14345315
nr 1434 5315
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Signerad, numrerad 61/200, naken kvinna. Färglitografi, bildmått: 68x41cm, yttermått inklusive ram: 85x57cm
Kondition: dedikerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:14:54
29/11 19:34:49
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt