KONST / Litografier / Färglitografi 16375287
nr 1637 5287
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Signerad, numrerad 146/360. Färglitografi. Bladets mått: 360x45 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:29:13
23/8 18:20:38
Kristina Jöred
Läs mer om Kristina Jöred