KONST / Litografier / Färglitografi 14965335
*
nr 1496 5335
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Signerad, 1 / 50. Färglitografi, bildmått: 41x27 cm, yttermått inklusive ram: 63x48 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2022
kl 18:58:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 12:10:41
1
100 kr
17/10 16:28:50
2
150 kr
17/10 17:27:16
3
200 kr
17/10 18:11:14
4
450 kr
17/10 18:48:29
5
450 kr
17/10 18:48:29
4
450 kr (Budbetjänt)
17/10 18:49:23
5
500 kr
17/10 18:53:00
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Läs mer om Kristian Krokfors
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland finländsk konstnär finländska konstnärer färglitografi grafik kristian krokfors litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa nordisk
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:49
*
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Kristian Krokfors
nr 1496 5335
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Signerad, 1 / 50. Färglitografi, bildmått: 41x27 cm, yttermått inklusive ram: 63x48 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/10 12:10:41 | 1 | 100 kr |
17/10 16:28:50 | 2 | 150 kr |
17/10 17:27:16 | 3 | 200 kr |
17/10 18:11:14 | 4 | 450 kr |
17/10 18:48:29 | 5 | 450 kr |
17/10 18:48:29 | 4 | 450 kr (Budbetjänt) |
17/10 18:49:23 | 5 | 500 kr |
17/10 18:53:00 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors, finländsk mÃ¥lare och grafiker född 1952.Läs mer om Kristian Krokfors
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland finländsk konstnär finländska konstnärer färglitografi grafik kristian krokfors litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa nordisk
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:49