KONST / Litografier / Färglitografi 15538206
nr 1553 8206
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 8/24, handkolorerad. Färglitografi, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 64x82 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:30:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)