KONST / Litografier / Färglitografi 7358018
*
nr 735 8018
Färglitografi
Karl Höglund (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 41x61
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2012
kl 17:13:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 15:20:24
1
Vinnande bud
23/1 16:15:55
2
450 kr
23/1 17:01:43
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl höglund konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
*
Färglitografi
nr 735 8018
Färglitografi
Karl Höglund (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 41x61
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/1 15:20:24 | 1 | Vinnande bud |
23/1 16:15:55 | 2 | 450 kr |
23/1 17:01:43 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl höglund konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12