KONST / Litografier / Färglitografi 17025131
nr 1702 5131
Karl-Erik Forsberg
(1914-1995), Sverige
"G". Signerad, numrerad 24/325, daterad 1984. Färglitografi, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:53:55
100 kr
150 kr
200 kr
Karl-Erik Forsberg
Läs mer om Karl-Erik Forsberg