KONST / Litografier / Färglitografi 11733376
nr 1173 3376
Karin Olsson
(1928-2006), Sverige
Färglitografi, Äng. Signerad, numrerad 192/350, motivet: 36x46 cm
Karin Olsson, svensk bildkonstnär, grafiker född 1928, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:50:18
2/4 18:10:48
Karin Olsson
Läs mer om Karin Olsson