KONST / Litografier / Färglitografi 10928069
*
nr 1092 8069
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 26/90, bladets mått: 44x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:22:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 11:11:00
1
200 kr
27/2 19:46:35
2
200 kr
27/2 19:46:35
1
200 kr (Budbetjänt)
27/2 19:52:28
2
300 kr
27/2 20:09:31
1
350 kr
27/2 20:12:01
2
400 kr
27/2 20:16:42
1
Vinnande bud
27/2 20:17:58
2
500 kr
27/2 20:17:58
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karin dahlin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1092 8069
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 26/90, bladets mått: 44x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 11:11:00 | 1 | 200 kr |
27/2 19:46:35 | 2 | 200 kr |
27/2 19:46:35 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
27/2 19:52:28 | 2 | 300 kr |
27/2 20:09:31 | 1 | 350 kr |
27/2 20:12:01 | 2 | 400 kr |
27/2 20:16:42 | 1 | Vinnande bud |
27/2 20:17:58 | 2 | 500 kr |
27/2 20:17:58 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karin dahlin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10