KONST / Litografier / Färglitografi 16516351
nr 1651 6351
Juha Soisalo
(f. 1941), Finland
Signerad, färglitografi, numrerad 11/60, daterad-74, komposition, yttermått inklusive ram: 59x54 cm
Juha Soisalo, finländsk målare född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:41:58
21/10 07:14:22