KONST / Litografier / Färglitografi 12948106
nr 1294 8106
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/450, kran, bladets mått: 75x56 cm
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:39:59
2/12 18:45:37
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist