KONST / Litografier / Färglitografi 16045393

nr 1604 5393

Jonas Glock

(f. 1947), Sverige

Flicka vid kakelugn. Signerad, numrerad 439/500. Färglitografi, bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm

Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 mars 2024
kl 18:28:11

11/3 18:12:14 1      Vinnande bud

Jonas Glock

Läs mer om Jonas Glock