KONST / Litografier / Färglitografi 15384274
nr 1538 4274
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Signerad, daterad A Tergo 1987, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Hänsyn". Färglitografi, bildmått: 85x60 cm, yttermått inklusive ram: 96x72 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
måndag 1 maj 2023
kl 20:41:18