KONST / Litografier / Färglitografi 11978009
nr 1197 8009
Färglitografi
Johan Runar. Stockholms ström. Signerad, daterad 2016, numrerad, 18/50. Motivet: 40x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:28:18
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm