ART / Lithographs / Litograph in colors 9309473
nr 930 9473
Jerry Roupe
(1919-2005), Sverige
Jerry Roupe (1919-2005), 1981, utsikt från brunnsviken, sheet: 35x50, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Jerry Roupe (1919-2005), 1981, utsikt från brunnsviken, bladets mått: 35x50
Condition: löst blad
Jerry Roupe, Swedish painter, born 1919, dead 2005.
SEK 150
Monday December 15 2014
at 18:09:33
13/12 00:30:54
100 kr
15/12 17:20:09