KONST / Litografier / Färglitografi 8001051
*
nr 800 1051
Jeffery Edwards
(f. 1945)
Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 januari 2013
kl 19:31:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 10:14:24
1
150 kr
3/1 15:54:21
2
150 kr
3/1 15:55:33
2
200 kr
4/1 07:56:17
3
300 kr
7/1 15:41:45
3
400 kr
7/1 17:24:09
4
300 kr
7/1 17:24:41
4
400 kr
7/1 19:26:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jeffery edwards konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad moonlight
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
*
Jeffery Edwards
nr 800 1051
Jeffery Edwards
(f. 1945)
Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 10:14:24 | 1 | 150 kr |
3/1 15:54:21 | 2 | 150 kr |
3/1 15:55:33 | 2 | 200 kr |
4/1 07:56:17 | 3 | 300 kr |
7/1 15:41:45 | 3 | 400 kr |
7/1 17:24:09 | 4 | 300 kr |
7/1 17:24:41 | 4 | 400 kr |
7/1 19:26:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jeffery edwards konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad moonlight
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12