KONST / Litografier / Färglitografi 14719432
nr 1471 9432
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
(1934-2002), Frankrike
Signerad, numrerad 41/200. Oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 54x64 cm
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral), fransk bildkonstnär född 1934, död 2002.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:15:44
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
Läs mer om Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)